Utworzono:

12.09.2023

Lks Wesoła - Orzeł Milcza 4-1(4-0)

Bramki:

4’  1-0 Kacper Czenczek  AS. Mariusz Drewniak

20’ 2-0  Maksymilian Serafin AS. Eryk Karnas

37’  3-0 Maksymilian Serafin AS.Krzysztof Karnas

44’  4-0Kacper Czenczek

64’  4-1

Zmiany:

15’ M.Drewniak -->K.Dąbrowski

46’ A.Stanisz --> J.Sabura

60’ K.Karnas -->R. Dąbrowski

73’ K.Dąbrowski -->Jakub Bogusz

89’ M.Kozdraś --> P. Duplaga

zółta kartaka : K.Czenczek

Ekipa z Wesołej w 5 kolejce pokonała pewnie ORŁA z Milczy stosunkiem 4-1 i zgarnęła 3pkt do ligowej tabeli. Przed meczem trener Wielgos, uczulał aby dobrze wejść od początku w mecz i nie przespać pierwszej połowy bo później trzeba bd gonić wynik tak jak to bywało poprzednio. Zawodnicy wzięli sobie te słowa do siebie, bo od początku ruszyliśmy do przodu. Wrzutka Serafina i gol glowa Czenczka, anulowany przez podniesioną forgiewkę bocznego sędziego. Kolejna akcja aut Eryka Karnas, zgranie Drewniaka i piękny gol w samo okienko Kacper Czenczek

Chwile później kontuzja barku M. Drewniak po upadku eliminuje go z dalszego udziału w meczu. Konieczna zmiana, na palcu pojawia się Kacper Dąbrowski, jesteśmy aktywni szukamy kolejnych bramek. Strzał E. Karnas w słupek dobija Maksymilian Serafin. Na 3-0 podwyższa ten sam zawodnik któremu po odbiorze asystuje Krzysztof Karnas. 4 trafienie to dzieło kilku strzałów:2xMati Kozdraś i 1x Maks Serafin =3 krotna obrona przez bramkarza, dopiero 4 dobitka z polwoleja w boczna siatkę Kacpra Czenczek ustala wynik 4-0 do przerwy .

Druga połowa była bardziej wyrównana, kontrolowaliśmy wynik ,goście próbowali sforsować nasza defensywę . Raz się im ta sztuka udala, kiedy po rzucie rożnym zawodnik Orła ładnie się złożył i precyzyjnym strzałem zdobył honorowe trafienie. W tej części gry nie zdobyliśmy bramki, choć okazje były, kwestia wyborów i decyzji. Strzał w słupek Bogusza, który chwile wcześniej się zameldował sie na placu gry. Ostatecznie wynik nie uległ zmianie 4-1, komplet pkt zostaje w Wesołej

Za tydzień w hicie kolejki zagramy z niepokonaną GLKS "Błękitni" Jasienica Rosielna, która z kompletem pkt przewodzi w ligowej tabeli.