LKS Wesoła Gospodarze

Łukasz Wielgos Trener
Jacek Skotnicki Opieka medyczna

Seniorzy

LKS WesołaJKS Jasionów 2️⃣-1️⃣(0-1)

27’ 0-1

80’ 1-1 Maksymilian Serafin

89’ 1-2 Maksymilian Serafin ASYSTA Mateusz Kozdraś

Zmiany:

58’ Mariusz Drewniak ZA Marcin Sobkowicz

65’ Gabryś Starzak ZA Jakub Bogusz

Kartki:

Mirosław Majda(73’,81’)

M. Serafin (90')

Wyszarpane zwycięstwo po słabym meczu w naszym wykonaniu. Od początku graliśmy dziś bardzo nerwowo i elektrycznie. Ewidentnie widoczny był brak spokoju oraz masę niecelnych podań do przeciwnika. Bramkę tracimy po wybiciu głowa Majdy w środek pola karnego, gdzie zawodnik Jks-u silnym strzałem umieścił futbolówkę w siatce Jakuba Sabury. Dużo walki i stykowych pojedynków z których częściej zwycięsko wychodzili goście. Brak strzałów na bramke przeciwnika, mecz walki i mało konkretów w naszym wykonaniu. Była sytuacja stykowa M. Kozdrasia gdzie góra był bramkarz przyjezdnych. Inna po odbiorze wysokim Serafin został zablokowany. I w końcówce pierwszej części gra po stałym fragmencie zakotłowało się w polu karnym Jasionowa, piłka odbiła się od poprzeczki.

Na drugie 45min wychodzimy zmobilizowani przez trenera Wielgosa, lecz nadal brakuje nam sytuacji bramkowych. Przyjezdni dwu krotnie co najmniej postraszyli raz minimalnie się minął z piłka napastnik gości a innym razem obili nasza poprzeczkę. Dopiero w końcówce spotkania sędzia Śmietana dyktuje rzut karny po faulu na M. Majdzie. Bramkę na raty z rzutu karnego zamienia Serafin. Później z boiska wylatuje wspomniany już Majda za dwa żółtka i kończymy mecz w 10tke. Zwycięska bramka pada po zgraniu Mateusza Kozdrasia w tempo do Maxa Serafina, który ładnym strzałem z woleja umieszcza piękne w siatce. Sędzia dolicza 5min, lecz udaje się nam dowieź w 10 wynik do końca i inkasujemy 3pkt.

Podsumowując wynik lepszy jak gra, lecz pkt zostają w Wesołej i z tego się cieszymy

Brawo Lks