PEWNA WYGRANA NA WŁASNYM BOISKU

———————————————————

LKS Wesoła 3-1 LKS ORZEŁ Pustyny

Bramki dla naszej drużyny:

24' 1:0 Maks asysta Dominik Wielgos

36' 2:0 Maks Serafin rzut karny

73' 3:1 Maks Serafin asysta Mariusz Drewniak

Dla Orła Pustyny:

65' 2:1 Jakub Kuźnar

Zmiany:

46'Gabryś Starzak / Kamil Osip

46'Kacper Dąbrowski /Radek Dąbrowski

57'Piotr Wrona / Jakub Bogusz

75'Dominik Wielgos /Adrian Stanisz

83'Mariusz Drewniak / Jakub Duplaga

Kartki

Piotr Wrona

Dominik Wielgos

Mariusz Drewniak

W sobotnie popołudnie przed własną publicznością podjęliśmy ekipę z Pustyn.

Mecz od początku układał się po naszej myśli, zdecydowanie częściej byliśmy przy piłce i atakowaliśmy. Stwarzaliśmy dużo sytuacji lecz zawsze brakowało tego ostatniego dobrego podania lub nasze strzały bramkarz drużyny przeciwnej odprowadzał wzrokiem. W końcu Mariusz Drewniak z głębi pola posłał prostopadłą piłkę do Dominika Wielgosa, który idealnie obsłużył wchodzącego Maksa Serafina a ten skierował piłkę do pustej bramki. Na drugiego gola nie musieliśmy długo czekać, ponieważ kilka minut później Maks Serafin po świetnej indywidualnej akcji zostaje sfaulowany w polu karnym i sędzia Prajsnar wskazuje na wapno, do piłki podszedł sam poszkodowany i zamienił jedenastkę na bramkę.

Do końca pierwszej połowy byliśmy bezbłędni w obronie co uniemożliwiło jakikolwiek atak drużynie przeciwnej.

Na drugą połowę wyszliśmy zbyt pewni siebie co poskutkowało kilkoma atakami Pustyn a w konsekwencji piękną bramką z szesnastego metra, gdzie nasz bramkarz był bezradny. Po straconej bramce trochę się obudziliśmy i dalej kontrolowaliśmy spotkanie. W okolicach 75 minuty Sławek Wielgos świetnie odebrał piłkę w środku, podał do dobrze ustawionego Mariusza Drewniaka, który o dziwo celnie podał do Maksa a ten uderzając po długim słupku skompletował hat-tricka.

Bardzo dziękujemy ekipie z Pustyn za to, że zgodzili się przełożyć mecz na sobotę.

Bardzo serdecznie dziękujemy, również naszym żakom i orlikom (i oczywiście rodzicom dzieciaków) za asystę przy wyprowadzaniu zawodników na mecz. Super, że się angażujecie w życie klubu i oby tak dalej

Na koniec chcieliśmy podziękować naszym kibicom za obecność i doping, bo gra przy prawie pełnych trybunach to sama przyjemność i oczywiście zapraszamy na kolejne mecze.

Za tydzień udamy się na wyjazd gdzie podejmiemy LKS Głębokie o godzinie 11:00. Zapraszamy!!